Lucia&Jarko tehotenské fotky

Lucka už má svojho drobčeka pevne vo svojom náručí a ja vám dnes rada predstavím túto milú slečnu ešte s tehotenským bruškom :)

 

tehulka v cervenych satach
 
Štítky / Tags: tehuľky

D&R svadba

Na túto minuloročnú svadbu spomínam veľmi rada. V tom čase mi už rástlo bruško s našim drobčekom a tak som všetky emócie prežívala ešte o to intenzívnejšie :) D a R boli celý čas veľmi milí a počas celej svadby sa o mňa starali. Dnes už majú za sebou aj prvé výročie a ja som sa konečne dostala k zverejneniu ich úžasne veselej svadby :) Najviac si pamätám vetu svadobného otca, ktorý mi ponúkal nejakú pálenku a môj bruškový dôvod nepitia bral ako výhovorku. Vraj: "tota porodila a tota mala 3,5 promile a tu je" :-D zlatý bol :))))

nevesta s krásnymi šatami

 (celý článok)

Štítky / Tags: svadby

Livka&Lukáš tehotenské fotky

To, že si s najlepšou kamoškou plánujete spoločne strávené roky po škole, že si pôjdete za svedkov na svadbe, že sa budete často vídať, to je takmer samozrejmosť. Ale to, že si vaše dieťatko a dieťatko vašej naj kamošky naplánujú príchod na tento svet len pár mesiacov po sebe, tomu sa už hovorí šťastie :)

Livi, som veľmi rada, že ťa mám vo svojom živote, že si mi nablízku a že kebyže bývame ešte o niečo bližšie pri sebe, naši drobci by spolu drali jednu lavicu tak ako my :) Teším sa, že sa nám podarilo spraviť pár farebných obrázkov tvojho drobčeka, ešte kým bol v brušku a aj keď už bol v tvojom náručí. Ďakujem, že som to všetko mohla zdieľať s tebou. Posielam vám silné objatie :)

partner drží tehotenské bruško

 (celý článok)

Štítky / Tags: tehuľky

Alenka&Marek tehotenské fotky

Krásny párik z našej rodinky, ktorý má už svojho synčeka pevne vo svojom objatí :) Fotili sme ešte v zime, ale to fotkám na kráse neubralo. Neviem, čím to je, ale tehuľky ja môžem v každom ročnom období :-D

 

 (celý článok)

Štítky / Tags: tehuľky

Oliver

Dopĺňam svoj BLOG, pretože mám v šuplíku stále viacero fotiek, ktoré vám chcem ukázať. Dnes vám ukážem nádherné malé chlapčiatko - Oliverka, ktorý mal v čase fotenia len pár dní.

detské rúčky

 (celý článok)

Štítky / Tags: deti, bábätká

Zápisník 01/14

Tak trochu osobný projekt. Aby som si aj po čase vedela spomenúť, čo sa u nás v danom období dialo. Nebude zasypaný veľkým počtom fotiek, len zopár obrázkov s atmosférou. Predsa len sa v našom živote dejú nové veci a zákutia nášho nového domčeku sa zapĺňajú bábätkovskými vecičkami a hračkami. Už to veru nebude ako predtým. Bude to iné, oveľa veselšie :)

Zajtra má Neo 4 mesiace. Ako rýchlo to beží. Možno aj preto, že s ním chodím spávať už okolo 19:00, tak sa mi dni zdajú nejaké krátke :-D Už to nie je to malinké bábätko s nepatrným úsmevom, už sa smeje naplno a nádherne hrkálkovo. Najmä, keď sa ocko vráti z práce domov :) 

 (celý článok)

Štítky / Tags: osobný zápisník

M&M svadba

Prinášam vám ďalšiu skvelú svadbu mojich kamarátov. Táto bola špeciálne plná milých prekvapení. Napr. malí hokejisti, ktorí spravili pred kostolom hokejovú bránu alebo špeciálny tanček mladomanželov, ktorý rozpumpoval super zábavu :) Túto svadbu som si dokonale užila aj s mojim vykúkajucim bruškom.

mladomanželský bozk zahalený závojom

 (celý článok)

Štítky / Tags: svadby

2013

2013. Pre mňa jeden z najkrajších rokov doteraz. Rok, ktorý som prežila takmer celý s malým a neskôr veľkým bruškom. Rok, v ktorom sme sa presťahovali do nášho domčeka. Rok, v ktorom sa narodil náš prvý synček. Rok, v ktorom som fotila kopec príjemných ľudí.

skladačka fotiek

ĎAKUJEM!

Neo

Ako som minule sľúbila, podelím sa s vami o pár fotiek nášho synčeka Nea. O chvíľu už bude mať 3 mesiace... ten čas fakt neuveriteľne rýchlo letí. Ako správni čerství rodičia sme za tieto 3 mesiace trpeli nedostatkom spánku, obavami, či všetko robíme správne, každý deň sme posilňovali ruky jeho nosením, čítali milión článkov na internete pri každom náznaku akéhokoľvek problému :-D No dobre, priznám farbu, Dodík väčšinou z toho netrpel, to skôr ja som v našej rodinke ten strachujúci sa člen :-D Ešteže ma on vždy skryje vo svojej teplej náruči :-* Týmto sa mu chcem zo srdca poďakovať za také nádherné dieťatko, za všetky dni a chvíle, kedy ma podržal a povedal mi, že na všetkých tých veciach, z ktorých som ja bola vystresovaná, náš svet nestojí. Každým dňom cítim čoraz viac, ako sme obaja s našim dieťatkom prepojení a začíname byť stále viac v súlade. Som šťastná, že sme stihli spraviť aj pár fotiek v jeho prvých dňoch, teraz sa k nim veľmi radi vraciame. Mení sa totiž každým dňom :) Odteraz už budem vedieť povedať z vlastnej skúsenosti, aké je dôležité nepremrhať prvé dni a dať si odfotiť svoje dieťatko, je to nádherná spomienka...

 

Novorodenec chlapček v čiapke

novorodeniatko 13 dní

 (celý článok)

Štítky / Tags: osobný zápisník, bábätká

L&P svadba

Tohtoročný máj som mala v znamení svadieb mojich priateľov :) Ako prvých som fotila Lucku s Peťom. Podarilo sa nám aj napriek všadeprítomnému blatu predsa len nájsť krásne miesto na fotenie... Mrknite sa sami:

 

 (celý článok)

<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>