Oliver

Dopĺňam svoj BLOG, pretože mám v šuplíku stále viacero fotiek, ktoré vám chcem ukázať. Dnes vám ukážem nádherné malé chlapčiatko - Oliverka, ktorý mal v čase fotenia len pár dní.

detské rúčky

 (celý článok)

Štítky / Tags: deti, bábätká

Zápisník 01/14

Tak trochu osobný projekt. Aby som si aj po čase vedela spomenúť, čo sa u nás v danom období dialo. Nebude zasypaný veľkým počtom fotiek, len zopár obrázkov s atmosférou. Predsa len sa v našom živote dejú nové veci a zákutia nášho nového domčeku sa zapĺňajú bábätkovskými vecičkami a hračkami. Už to veru nebude ako predtým. Bude to iné, oveľa veselšie :)

Zajtra má Neo 4 mesiace. Ako rýchlo to beží. Možno aj preto, že s ním chodím spávať už okolo 19:00, tak sa mi dni zdajú nejaké krátke :-D Už to nie je to malinké bábätko s nepatrným úsmevom, už sa smeje naplno a nádherne hrkálkovo. Najmä, keď sa ocko vráti z práce domov :) 

 (celý článok)

Štítky / Tags: osobný zápisník

M&M svadba

Prinášam vám ďalšiu skvelú svadbu mojich kamarátov. Táto bola špeciálne plná milých prekvapení. Napr. malí hokejisti, ktorí spravili pred kostolom hokejovú bránu alebo špeciálny tanček mladomanželov, ktorý rozpumpoval super zábavu :) Túto svadbu som si dokonale užila aj s mojim vykúkajucim bruškom.

mladomanželský bozk zahalený závojom

 (celý článok)

Štítky / Tags: svadby

2013

2013. Pre mňa jeden z najkrajších rokov doteraz. Rok, ktorý som prežila takmer celý s malým a neskôr veľkým bruškom. Rok, v ktorom sme sa presťahovali do nášho domčeka. Rok, v ktorom sa narodil náš prvý synček. Rok, v ktorom som fotila kopec príjemných ľudí.

skladačka fotiek

ĎAKUJEM!

Neo

Ako som minule sľúbila, podelím sa s vami o pár fotiek nášho synčeka Nea. O chvíľu už bude mať 3 mesiace... ten čas fakt neuveriteľne rýchlo letí. Ako správni čerství rodičia sme za tieto 3 mesiace trpeli nedostatkom spánku, obavami, či všetko robíme správne, každý deň sme posilňovali ruky jeho nosením, čítali milión článkov na internete pri každom náznaku akéhokoľvek problému :-D No dobre, priznám farbu, Dodík väčšinou z toho netrpel, to skôr ja som v našej rodinke ten strachujúci sa člen :-D Ešteže ma on vždy skryje vo svojej teplej náruči :-* Týmto sa mu chcem zo srdca poďakovať za také nádherné dieťatko, za všetky dni a chvíle, kedy ma podržal a povedal mi, že na všetkých tých veciach, z ktorých som ja bola vystresovaná, náš svet nestojí. Každým dňom cítim čoraz viac, ako sme obaja s našim dieťatkom prepojení a začíname byť stále viac v súlade. Som šťastná, že sme stihli spraviť aj pár fotiek v jeho prvých dňoch, teraz sa k nim veľmi radi vraciame. Mení sa totiž každým dňom :) Odteraz už budem vedieť povedať z vlastnej skúsenosti, aké je dôležité nepremrhať prvé dni a dať si odfotiť svoje dieťatko, je to nádherná spomienka...

 

Novorodenec chlapček v čiapke

novorodeniatko 13 dní

 (celý článok)

Štítky / Tags: osobný zápisník, bábätká

L&P svadba

Tohtoročný máj som mala v znamení svadieb mojich priateľov :) Ako prvých som fotila Lucku s Peťom. Podarilo sa nám aj napriek všadeprítomnému blatu predsa len nájsť krásne miesto na fotenie... Mrknite sa sami:

 

 (celý článok)

Kvietok, ktorý rástol

"Prednedávnom" som vám priniesla túto milú správičku. Dnes je predmet tej správičky už na svete a robí nám každodenné radosti aj starosti :-D Určite poznáte to známe "postav dom, zasaď strom, sploď syna...". My sme v priebehu tohto roka stihli všetko. Týždeň pred pôrodom sme sa presťahovali do nášho nového domčeka, krátko na to sa nám narodil náš prvý synček a na záhradu sme stihli zasadiť prvý strom - čerešňu, pod ktorou sa budeme bozkávať celý máj :-D V archíve si strážim pár fotiek, ktoré mi pripomínajú krásne tehu obdobie a s ktorými sa rada podelím. Niektoré sú robené iPhonom, tak mi prosím prepáčte ich kvalitu...

symbolicky (začiatkom roka bola naša terasa ešte bez dlažby)

vlčí mak, mak, červený mak, poppy, instagram

 (celý článok)

Štítky / Tags: osobný zápisník, tehuľky

Janka

Tieto fotografie vznikli takmer pred rokom :-D No nedá mi nepodeliť sa s vami o ne... Keď som robila výber fotiek pre dnešný blog, stále mi v hlave vyskakoval obrázok, ako Jankin manžel vykukuje spoza klavíra. P, vďaka za skvelú a veselú asistenciu a udržiavanie bezpečnosti :-D Veľmi mi pomohol aj mm, ktorému tiež zo srdca ďakujem za vyťahané ruky pri vláčení klavírnej "mini" rekvizity :-D

žena na kukuričnom poli plnom vrán

 (celý článok)

Štítky / Tags: portréty

J&L svadobné portréty

Skvelo naladený svadobný párik, ktorý svoju výbornú náladu preniesol aj na mňa :))) Dokonca som zabudla aj na to, v akom teréne fotíme a vhupla som nohou rovno do nejakej odrezanej starej rúry, ktorá bola zakrytá len trávou... Našťastie som nohu v pohode vytiahla a mohlo sa fotiť ďalej :-D

svadobná kytica z červených makov

 (celý článok)

Štítky / Tags: svadby

M&M svadba

V poslednej dobe môj blog celkom zanedbávam. Ako niektorí viete, čakáme práve naše prvé bábätko a tak sa takmer všetky moje dni točia okolo tejto témy a nejakých posledných pracovných povinností :) Chcela by som však stihnúť zverejniť ešte pár nafotených svadbičiek, takže bez okolkov začnem už teraz. M&M sú milý párik, ktorý má výborných priateľov. Aj vďaka nim bola táto svadba veľmi veselá a plná milých prekvapení :)

 nevesta a ženích si dali prvý bozk pod konármi stromov

 (celý článok)

Štítky / Tags: svadby
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>