cenník deti a rodina

Ideálny vek na fotenie detí (okrem novorodeniatok) je ešte:

– okolo 3-4. mesiaca, kedy vie dieťatko držať hlavičku a dá nám prvé úsmevy
– okolo 7-10. mesiaca, keď začne samostatne sedieť a ešte nám neujde
– 1. rok – jubileum, ktoré je krásne odfotiť s tortičkou alebo číslom 1

Detičky staršie ako 1 rok fotím v exteriéri.

eliska1_v

 

Fotenie trvá cca 1 hodinku a prebieha v uvoľnenej atmosfére. Pekné sú riflové vecičky, oblečenie v prírodných neutrálnych farbách. Dobré je zladiť celú rodinku a súrodencov, nemusia mať úplne rovnaké veci, ale také, ktoré sa k sebe hodia. Inšpiráciu si môžete pozrieť TU (kliknite).

Cena fotenia

Po fotení posielam galériu s fotkami a vy sami si vyberiete, ktoré fotografie chcete upraviť. Neupravené zábery neodovzdávam. Cena je 6€ / 1 fotka a vyberáte minimálne 10 fotiek.
Upravené zábery odovzdávam na dvd nosiči vo farebnej aj čiernobielej verzii. Farebné zábery dostanete aj vytlačené vo formáte 13x18cm.
Na dvd nájdete aj súbor s názvom „facebook a web“, kde budú tieto zábery upravené pre použitie kdekoľvek na internete. Na fotografie sa vzťahuje autorský zákon, takže nie je povolené ich ďalej akokoľvek upravovať.

Nad rámec základných 10-tich fotiek ponúkam ďalej aj fotografie v základnej úprave (tak ako ich budete mať v galérii bez ďalšej retuše) – tie sú v cene 3€/ 1 fotka a dostanete ich v elektronickej podobe vo farebnej verzii na dvd (bez tlače).

rodinne fotografie

rodinné foto

0907 131 454         foto@mspodniakova.sk