Konečne sa stretávate so svojím pokladom, ktorý ste nosili pod srdcom toľké mesiace. Beriete to krehké malé telíčko do svojich rúk, bozkávate malý noštek, vlásky… Bábätká sa veľmi rýchlo menia a váš drobček bude už o pár dní iný, väčší… Na fotografiách si spomienky na tieto prvé chvíle zachováte na dlhé roky a časom si prostredníctvom nich budete pripomínať, že aj vaše bábätko bolo kedysi také maličké a krehké…

Novorodenecké fotografie sú tie najkrajšie zachytené spomienky spojené s vaším bábätkom. V tomto veku sú ešte spinkavé, sú im prirodzené polohy v klbku ako sú zvyknuté z vášho bruška a každý ich zachytený úsmevík vám bude ešte dlho vytvárať dobrú náladu 🙂

Som certifikovaná novorodenecká fotografka svetovej asociácie APNPI (Accredited professional newborn photographers international), robím aj novorodenecké fotokurzy pre ďalších fotografov, takže vaše bábätko bude u mňa v tých najlepších rukách.

Novorodeniatka fotím do 10-tich, max. 14-tich dní od narodenia. Rezervujte si svoj termín preto prosím čo najskôr.

newborn fotografieFotenie prebieha v uvoľnenej atmosfére v ateliéri. Mám všetky potrebné vecičky na fotenie, takže nemusíte nosiť alebo kupovať nič špeciálne. Rekvizity, oblečenie, čelenky, čiapočky, to všetko máte v cene fotenia na zapožičanie zadarmo 🙂
Bábätká fotím s čo najväčším dôrazom na bezpečnosť pri prirodzenom svetle (žiadne blýskanie). Každé bábätko je iné a nie so všetkými sa dajú spraviť niektoré polohy. Obrázok, ktorý sa vám veľmi páči, sa pokúsim vytvoriť, ale beriem ho skôr ako inšpiráciu, mám svoj vlastný štýl a farebnosť fotiek, ktoré si môžete pozrieť v mojom portfóliu.

Môžete si vybrať z týchto novorodeneckých balíčkov:

mini

cena 100€

Fotenie bábätka cca 1 hodinu v mojom fotoštúdiu. 1-2 foto-scénky. Fotenie len bábätka samotného. Nezahŕňa fotenie so súrodencom alebo rodičmi.

  • 5 vyretušovaných fotografií (aj v tlačenej podobe aj v elektronickej na dvd) – tlačené fotografie sú o rozmere 13x18cm. Na dvd nosiči budú fotografie aj vo farebnej aj v čierno-bielej verzii.

simple

cena 140€

Fotenie bábätka cca 2-3 hodiny v mojom fotoštúdiu. 2-3 foto-scénky. Fotenie bábätka samotného aj s rodičmi.

  • 10 vyretušovaných fotografií (aj v tlačenej podobe aj v elektronickej na dvd) – tlačené fotografie sú o rozmere 13x18cm. Na dvd nosiči budú fotografie aj vo farebnej aj v čierno-bielej verzii.
  • 3ks vytlačených pohľadníc pre rodinu.

super

cena 200€

Fotenie bábätka cca 2-3 hodiny v mojom fotoštúdiu. 2-4 foto-scénky. Fotenie bábätka samotného, so súrodencom (ak má) a aj s rodičmi.

  • 20 vyretušovaných fotografií (aj v tlačenej podobe aj v elektronickej na dvd) – tlačené fotografie sú o rozmere 13x18cm. Na dvd nosiči budú fotografie aj vo farebnej aj v čierno-bielej verzii.
  • 3ks vytlačených pohľadníc pre rodinu.

komplet

cena 300€

Fotenie bábätka cca 2-3 hodiny v mojom fotoštúdiu. 2-4 foto-scénky. Fotenie bábätka samotného, so súrodencom (ak má) a aj s rodičmi.

  • Všetky fotografie z fotenia v elektronickej podobe v základnej úprave bez retuše (viac ako 50 fotografií) na dvd plus z nich 10 vami vybratých vyretušovaných fotografií (aj v tlačenej podobe aj v elektronickej na dvd) – tlačené fotografie sú o rozmere 13x18cm. Na dvd nosiči budú vyretušované fotografie aj vo farebnej aj v čierno-bielej verzii.
  • 3ks vytlačených pohľadníc pre rodinu.

 

newborn fotografie

Čo si doniesť so sebou na fotenie

– pár bavlnených plienok na odgrgnutie a pod.
– čistú plienku, akú pre bábätko používate (pampers a pod.)
– dečku alebo zavinovačku
– v prípade, že bábätko nie je kojené, viac dávok mliečka ako obvykle
– cumlík

Bábätko v deň fotenia nenatierajte a nekrémujte (ani zadoček). Ráno pred cestou na fotenie mu plienočku zapnite len zľahka, aby nebola otlačená. Oblečte mu prosím body so zapínaním vpredu (nie vyzliekacie cez hlavičku). Bábätko je ideálne nakŕmiť po príchode do ateliéru.
Na spoločné fotenie sú pekné jednofarebné tričká/tielka (pre rodičov a súrodencov). Vhodná je biela, krémová alebo pastelové farby, vyhýbajte sa prosím tričkám s nápismi a vzormi. Pre istotu si zbaľte aj nejaké náhradné veci, bábätko pri fotení občas ociká aj rodičov 🙂

Cenník je platný od 1.6.2018.

trio_novorodenec

 

0907 131 454         foto@mspodniakova.sk

 

Ak sa vám video nezobrazuje, môžete si ho pozrieť TU.