cenník novorodeniatka

Konečne sa stretávate so svojím pokladom, ktorý ste nosili pod srdcom toľké mesiace. Beriete to krehké malé telíčko do svojich rúk, bozkávate malý noštek, vlásky… Bábätká sa veľmi rýchlo menia a váš drobček bude už o pár dní iný, väčší… Na fotografiách si spomienky na tieto prvé chvíle zachováte na dlhé roky a časom si prostredníctvom nich budete pripomínať, že aj vaše bábätko bolo kedysi také maličké a krehké…

Novorodenecké fotografie sú tie najkrajšie zachytené spomienky spojené s vaším bábätkom. V tomto veku sú ešte spinkavé, sú im prirodzené polohy v klbku ako sú zvyknuté z vášho bruška a každý ich zachytený úsmevík vám bude ešte dlho vytvárať dobrú náladu 🙂

Novorodeniatka fotím do 10-tich, max. 14-tich dní od narodenia. Rezervujte si svoj termín preto prosím čo najskôr.

newborn fotografieFotenie trvá 2-3 hodinky a prebieha v uvoľnenej atmosfére v ateliéri. Mám všetky potrebné vecičky na fotenie, takže nemusíte nosiť alebo kupovať nič špeciálne. Bábätká fotím s čo najväčším dôrazom na bezpečnosť pri prirodzenom svetle (žiadne blýskanie). Každé bábätko je iné a nie so všetkými sa dajú spraviť niektoré polohy. Obrázok, ktorý sa vám veľmi páči, sa pokúsim vytvoriť, ale beriem ho skôr ako inšpiráciu, mám svoj vlastný štýl a farebnosť fotiek, ktoré si môžete pozrieť v mojom portfóliu.

Cena fotenia

Po fotení posielam galériu s fotkami a vy sami si vyberiete, ktoré fotografie chcete upraviť. Neupravené zábery neodovzdávam.
Cena je 10€ / 1 fotka a vyberáte minimálne 10 fotiek.
Upravené zábery odovzdávam na dvd nosiči vo farebnej aj čiernobielej verzii. Farebné zábery dostanete aj vytlačené vo formáte 13x18cm.
Na dvd nájdete aj súbor s názvom „facebook a web“, kde budú tieto zábery upravené pre použitie kdekoľvek na internete. Na fotografie sa vzťahuje autorský zákon, takže nie je povolené ich ďalej akokoľvek upravovať.

newborn fotografieČo si doniesť so sebou na fotenie

– pár bavlnených plienok na odgrgnutie a pod.
– čistú plienku, akú pre bábätko používate (pampers a pod.)
– dečku alebo zavinovačku
– v prípade, že bábätko nie je kojené, viac dávok mliečka ako obvykle
– cumlík, ak používate

Bábätko v deň fotenia nenatierajte a nekrémujte (ani zadoček). Ráno pred cestou na fotenie mu plienočku zapnite len zľahka, aby nebola otlačená. Oblečte mu prosím body so zapínaním vpredu (nie vyzliekacie cez hlavičku). Bábätko je ideálne nakŕmiť po príchode do ateliéru.
Na spoločné fotenie sú pekné jednofarebné tričká/tielka (pre rodičov a súrodencov). Vhodná je biela, krémová alebo pastelové farby, vyhýbajte sa prosím tričkám s nápismi a vzormi. Pre istotu si zbaľte aj nejaké náhradné veci, bábätko pri fotení občas ociká aj rodičov 🙂

Cenník je platný od 1.3.2018.

trio_novorodenec

0907 131 454         foto@mspodniakova.sk

Ak sa vám video nezobrazuje, môžete si ho pozrieť TU.