cenník tehuľky

Ideálny čas pre tehotenské fotografie je 30-35 týždeň tehotenstva. Svoj termín si môžete zarezervovať pre istotu trochu skôr.

Tehotenské fotky sú peknou pamiatkou na zachytenie vášho očakávania a tešenia sa na bábätko. Môžete si vybrať fotenie v exteriéri alebo v ateliéri, je už na vás, aké fotočky sa vám páčia viac 🙂

Fotenie trvá cca 1 hodinu a prebieha v uvoľnenej atmosfére. Obrázok, ktorý sa vám veľmi páči, sa pokúsim vytvoriť, ale beriem ho skôr ako inšpiráciu, mám svoj vlastný štýl a farebnosť fotiek.

terkapeto_bonus_v

Cena fotenia

Po fotení posielam galériu s fotkami a vy sami si vyberiete, ktoré fotografie chcete upraviť. Neupravené zábery neodovzdávam. Cena je 7€ / 1 fotka a vyberáte minimálne 10 fotiek.
Upravené zábery odovzdávam na dvd nosiči vo farebnej aj čiernobielej verzii. Farebné zábery dostanete aj vytlačené vo formáte 13x18cm.
Na dvd nájdete aj súbor s názvom "facebook a web", kde budú tieto zábery upravené pre použitie kdekoľvek na internete. Na fotografie sa vzťahuje autorský zákon, takže nie je povolené ich ďalej akokoľvek upravovať.

fb_tehu_k3_w

fb_tehu_m1_w

Čo si môžete doniesť so sebou na fotenie

– priliehavé topy/tričká bez nápisov a vzorov
– šaty prestrihnuté pod prsiami
– dlhú sukňu
– čipkované veci
– svetrík
– šperky a doplnky, ktoré fotku oživia
– detské topánočky, , 3D fotografiu bábätka, macíka
– ak chcete fotku v spodnom prádle, tak aj viac druhov pekného spodného prádla, čipkovaný županík a pod.
Inšpiráciu môžete nájsť
TU (kliknite).
 

tehumajka3_v

0907 131 454         foto@mspodniakova.sk